تهران _ اسلامشهر _ احمد آباد مستوفی _ خیابان امیرالمؤمنین
mahdigoleij2000@gmail.com
09120805792
تماس با ما

لوله خرطومى نسوز

نام محصول 

لوله يو پى وى سى خم گرم استاندارد

كاربرد

سيم كشى برق ساختمان  

توضيحات بيشتر  

قابليت خم خوردگى با حرارت 

اين محصول نسوز ميباشد

طول : ٦ متر

سايز : ٢٠ الى ٤٠٠

داراى كد ١٠ رقمى جهت استعلام اصالت كالا از سازمان استاندارد 

اين كالا يا نام تجارى ستاره نسوز سمنان توليد ميگردد 

لوله pvc و کاربرد آن:

 حمل و نقل و اجرای آسان 

وزن کم لوله pvc باعث کاهش مشکلات حمل و نقل دستی آنها و آسان تر شدن کار با لوله pvc می شود و قدرت مانور نصب درفضاهایکوچک را به پیمانکاران عزیز راحت ميكند مهمتر اینکه لوله pvc به لحاظ صرفه جویی در وقت و منابع انسانى كم شثایانی کنند و در ضمن خطرات ناشی در محیط كار را كااهشمي دهثد و هزینه اجرا را پایین می آورد که این موارد باعث به ترغيب كارفرمايان و پيمانكاران عزيز در استفاده ازمحصولات مثل لوله برق استاندارد و لوله pvc ميباشد.

مقاوم بودن در برابر آتش

لوله pvc از ترکیب پلیمری بازدارنده و ضد آتش ساخته می شود که به سختی مشتعل و به محض دور شدن از نقطه گرما سوختن آنمتوقف شده و از نظر قابلیت احتراق، اشتعال، گسترش شعله و انتشار حرارت کمتر عملکرد خوبی دارد.

مواد اولیه بی خطر 

لوله pvc دارای ماده غیر سمی و بی خطری است این تکنولوژی بایستگی ازحدود نیم قرن پیش بارها توسط مؤسسات مختلف مورد تحقیقو آزمایش قرار گرفته است.

اتصال چسبی 

تمامی اتصالات مورد استفاده در لوله pvc با کاربرد برقی مثل لوله برق استاندارد از طریق چسب بوده و نفوذ ناپذیری خوبی را ایجاد میکند که با اتصال دقیق و درست از ورود هرگونه آب، خاک و ... به داخل لوله pvc جلوگیری به عمل می آورد.

عایق الکتریکی و حرارتی 

یکی از دلایل مهم استفاده از لوله pvc در انتقال برق با استفاده از لوله برق استاندارد در ساختمان ها و سایر مجموعه های عمرانیعایق بودن مواد pvc به حرارت و برق می باشد که به دلیل عدم عبور الکتریسیته ماده ای عالی برای کاربردهای الکتریکی است و همچنینعایق حرارتی نیز می باشد.

مقاوم در برابر موش وسایر جوندگان 

بر خلاف برخی از لوله های ساخته شده از مواد ضایعاتی و یا سایر پلیمرها در برابر جوندگان از جمله موش در زیر زمین مقاوم است کهیکی از دلایل استفاده از این لوله ها در زیر زمین و انشعابات ورودی برق اصلی ساختمانها که معمولاً از سایزهای 4۲ – 5۲ – ۱۷استفاده می شود مقاوم بودن در برابر جوندگی می باشد.

قیمت مناسب 

با توجه به کاربرد و استاندارد و ایمنی و سرعت کار با لوله pvc و نوع مواد مواد اولیه و فرایند تولید آن نسبت به سایر محصولات پلیمریاز قیمت مناسب تری برخوردار می باشد.

سابقه و قدمت 

لوله pvc نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا از قدمت و مصرف بالایی برخوردار است و بالاترین آمار مصرف جهانی را بین سایر لوله های پلیمری دارد