تهران _ اسلامشهر _ احمد آباد مستوفی _ خیابان امیرالمؤمنین
mahdigoleij2000@gmail.com
09120805792
تماس با ما

قوطى كليد رنگى

قابليت توليد در دو نوع

١ - ارتفاع ٤ سانت ( عمق كوتاه )

٢ - ارتفاع ٦ سانت ( عمق دار )

قابليت توليد در رنگ هاى مختاف

قوطی کلید پلاستیکى و کنافی

قوطی کلید پلاستیکی و کنافی از لوازم بسیار ضروری در روند سیم کشی برق ساختمان می باشند. حتما پیش از تهیه از موارد مورد دلخواه را با ضروریات تطبیق دهید. برای این منظور با برقکار مربوطه مشورت نمایید. علاوه برشکل ظاهری، سهولت پیاده سازی مکانیزم برقی بر انتخاب تاثیر گذار می باشد.

قوطی کلید پلاستیکی و کنافی  در انواع قدیمی و جدید در بازار موجود می باشند؛ مشتری برحسب بودجه و نیاز خود دست به انتخاب خواهد زد.

انواع قوطی کلید پلاستیکی و کنافی پی وی سی ضد حریق بوده و از نظر رعایت نکات ایمنی سازندگی، توصیه می گردند.

قوطی کلید کناف کاری مناسب کناف و دیوارهای پیش ساخته می باشد.

انواع قوطی کلید پلاستیکى همچنان در برخی پروژه های ساختمانی مورد استفاده می باشند.

امکان قرار گیری کشویی در انواع جدید قوطی کلید پلاستیکی و کنافی، انجام برخی طرح های نوین جایگذاری را در پروژه های ساختمانی میسر نموده است.

خطوط تراز در نقشه برق کاری نشان دهنده محل کنده کاری برای قرارگیری قوطی کلید پلاستیکی و کنافی می باشد.

ترسیم نقشه برای شروع کار برق کاری از الزامات است؛ با وجود نقشه امکان پیاده سازی تمامی جزئیات از جمله محل قرارگیری قوطی کلید پلاستیکی و کنافی امکان پذیر می گردد.

دستگاه شیارزن، روشی نوین برای کنده کاری در راستای جای گذاری قوطی کلید پلاستیکی و کنافی می باشد.

قوطی کلید پلاستیکی و کنافی چیست؟

قوطی کلید پلاستیکی و کنافی، مقصد نهایی سیم کشی به حساب می آید. نقطه انتهایی هر سیم کشی به یک کلید یا پریز ختم می گردد. وقتی که سیم به نقطه انتهاییش می رسد، بایستی در یک محفظه قرار گیرد تا گرد و خاک به آن ها آسیب نزند؛ کدام نقطه بهتر از قوطی کلید پلاستیکی  و کنافی ؟!

با استفاده ازقوطی کلید، علاوه برمحافظت، سیم ها فیکس نیز می گردند. در اینصورت شاخک های کلید و پریز در بدنه قوطی کلید فرو رفته و به شکل کامل فیکس می گردند؛ در اینصورت از اسیب در اَمان می مانند.

می توان گفت که قوطی کلید، قطعه ای است که در دیوار جاسازی گردیده و سیم های خروجی در این قطعه به یکدیگر متصل می شوند. وجود درپوش قوطی کلید پلاستیکی از ورود بُتن به داخل آن مانعت به عمل آورده تا سیم کشی و تجهیزات آسیب نبینند.