تهران _ اسلامشهر _ احمد آباد مستوفی _ خیابان امیرالمؤمنین
mahdigoleij2000@gmail.com
09120805792
تماس با ما

لوله خرطومى ( pvc )

نام محصول 

لوله خرطومى

كاربرد

سيم كشى برق ساختمان  

توضيحات بيشتر  

  این كالا نسوز ميباشد   

توليد شده در سه سايز 

١١ و ١٣ و ١٦ 

 به صورت كلاف 16 مترى

لوله خرطومى نسوز داراى اصالت كالا از سازمان استاندارد ميباشد   


لوله خرطومی نسوز

لوله خرطومی نسوز در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و دارای کاربردهای گسترده ای است

این لوله به منظور انتقال ذرات، پودر ها، کابل و سیم مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله انعطاف پذیر است و به راحتی خم می شود و می توان در تمامی زوایا از آن استفاده کرد.

این لوله ها به صورت عایق هستند و عایق بودن آن ها اتلاف انرژی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

امروزه خرید لوله خرطومی نسوز برای استفاده در ساختمان ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

این لوله از گرانول پی وی سی ساخته می شود و در برابر سایر مواد شیمایی و ساختمایی از کابل ها و سیم ها محافظت می کنند. قیمت لوله خرطومی نسوز بسیار مناسب است و همین امر سبب شده است بسیار مورد استفاده قرار گیرند. طراحی این لوله ها به گونه ای است که امکان استفاده از آن ها در همه فضا ها وجود دارد.

این لوله ها در سایز های مختلفی تولید می شوند و با توجه به کاربردی که از آن ها انتظار می رود و مکانی که قرار است وجود داشته باشند باید در سایز مختلف انتخاب شوند.

قیمت لوله خرطومی نسوز در انواع مختلف ، متفاوت می باشد. خرید لوله خرطومی نسوز را از فروشندگان مجاز انجام دهید و برای خرید لوله خرطومی نسوز باید به جنس و کیفیت آنها توجه کنیدا ین لوله ها به گونه ای ساخته شده اند که شعله ور نمی شوند و در مکان هایی که امکان آتش سوزی وجود دارد به کار برده می شوند، بنابراین این ویژگی سبب شده است که استفاده از آن هاارمکان صدمات و آسیب های وارد شده در حوادث را کاهش دهد.

این نوع لوله های خرطومی از دمای منفی 30 تا دمای مثبت 400 درجه سانتیگراد مقاوم است.

سطح داخلی این لوله ها صاف و صیقلی است و این امر سبب کاهش اصطکاک در سطح داخلی لوله ميشود ، بنابراین فشار داخلی لوله نیز کاهش می یابد. از دیگر ویژگی های این لوله ها این است که در برابر مواد اسیدی، سایش، رطوبت و مواد شیمیایی نیز مقاوم هستند.

این لوله ها در ساختمان های مسکونی، کارگاه های مکانیکی، محیط های تجاری، مناطق فرهنگی و ورزشی، محیط های درمانی و اماکن صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.