تهران _ اسلامشهر _ احمد آباد مستوفی _ خیابان امیرالمؤمنین
mahdigoleij2000@gmail.com
09120805792
تماس با ما

زانو ( pvc )

نام محصول 

زانو

اين كالا نسوز ميباشد

قابليت توليد در سه نوع

خم كوتاه و خم يكسر بلند ( عصايى ) 

دو سر بلند ( دوردار )

سايز : ٢٠ الى ٢٠٠ 

محصولات و تجهیزات برق ساختمان که توسط گروه تولیدى کاروپلیمرسمنان تولید می شوند، بسیار متنوع می باشند و هر یک برای کاربردی خاص در خصوص لوله کشی برق مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این ابزار های پر کاربرد و شناخته شده برای تمامی فعالان در این زمینه، وسیله ای است به نام زانو برق که برای ایجاد کردن زوایای لازم در خطوط لوله استفاده می شوند. انواع لوله برق دارای انعطاف لازم برای خم شدن هستند اما این انعطاف در حدی نیست که بتوان در تغییر جهت خطوط موازی یا عمودی از آن ها استفاده نمود و به همین دلیل لازم است تا از نوع دیگری از اتصالات به نام زانو برق یا خم لوله بهره گرفت. این وسیله نیز همانند سایر ابزار ها از انواع مختلفی تشکیل شده است که هر کدام در یک مورد و شرایط خاص کاربرد دارند.

یکی از مهم ترین اهداف گروه تولیدی ما ساخت محصولاتی است که از دوام و کیفیت و امنیت مناسبی برخوردار باشند؛ چرا که یکی از ملزومات اطمینان حاصل کردن از ایمنی اتصالات برقی، این است که از وسایل و تجهیزات استاندارد استفاده گردد. از این رو کلیه ی تجهیزات تولید شده توسط برند کاروپلیمرسمنان از این ویژگی بهره مند بوده و تست ایمنی را به بهترین شکل سپری نموده اند. از جمله نکات ضروری در هنگام لوله کشی برق ساختمان و استفاده از انواع مدل های زانو برق و سایر اتصالات این است که این کار ها توسط اشخاص ماهر و آموزش دیده و دارای تجربه انجام شود و چنین اشخاصی قطعا از دانش کافی برای تشخیص کیفیت محصولات تولیدی ما بهره مند هستند.

با استفاده از خم لوله یا زانو برق اجرای انشعابات برق در یک ساختمان با سهولت و سرعت بیشتری همراه خواهد شد و اگر از انواع مختلف آن در سیم کشی های مختلف به درستی استفاده گردد، قطعا کیفیت کار نهایی و ایمنی آن تضمین می شود؛ بنابراین اگر به طور مستقیم با مراحل اجرایی برق ساختمان در ارتباط هستید حتما توجه داشته باشید که انتخاب یک اتصال مناسب نظیر زانو برق مسئله ای بسیار ضروری و مهم است که این امر با مشارکت و مشورت پیمانکار و مهندس ناظر سیم کشی و سایرین باید به بهترین شکل صورت پذیرد تا نتیجه ی کار رضایت بخش باشد. حال شاید برای شما این سوال مطرح شود که چرا تا این حد تاکید می کنیم که در خصوص سیم کشی برق ساختمان تا حد امکان دقت بیشتری داشته و تمام مراحل را به صورت اصولی و از روی نقشه انجام دهید؟

یکی از مهم ترین دلایل این است که میزان خسارت های احتمالی به حداقل برسد؛ یعنی در صورتی که بخواهید به علت های متفاوتی مثل له شدن لوله ها، جدا شدم لوله از زانو برق، نفوذ مصالح در داخل لوله برق و ….. عملیات تعمیر یا تعویض را انجام دهید، به راحتی با بررسی نقشه ی کار می توانید این اعمال را انجام دهید, بنابراین باز هم تاکید می کنیم که از متریال و اتصالات برق استاندارد و با کیفیت استفاده کرده و تا حد امکان تمامی مراحل برق کشی ساختمان را با دقت و مطابق با اصول تعیین شده ی سیم کشی انجام دهید.

متقاضیان و پیمانکاران محترم می توانند جهت خرید زانو برق در انواع مختلف و به صورت عمده از طریق شماره های موجود در این سایت با واحد فروش مجموعه ی ما در تماس باشند و ضمن استعلام قیمت ها، سفارشات خود را به صورت تلفنی انجام داده تا از خدمات ما در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند شوند.