تهران _ اسلامشهر _ احمد آباد مستوفی _ خیابان امیرالمؤمنین
mahdigoleij2000@gmail.com
09120805792
تماس با ما

بست چنگالى

بست چنگالی یا بست چنگکی 

در کارگاه تخصصی شرکت کاروپلیمرسمنان بست از ورق گالوانیزه فابریک، انواع ورق های استنلس استیل، ورق آهن و … با اعمال انواع پوشش از قبیل پوشش رنگ الکترواستاتیک، پوشش گالوانیزه سرد، پوشش گالوانیزه گرم و … تولید می‌شود. این بست مناسب نصب انواع لوله های فلزی، پلی اتیلن، مسی، استنلس استیل، کابل و …. در صنایع ساختمانی، تاسیساتی و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می باشد. علاوه بر این، کاربرد بست چنگالی در عبور دادن کابل‌های برق به سقف است. (این ابزار به وسیله ریل بست چنگالی به سقف وصل می‌شود.

بست چنگالی تولید شده در کارگاه تخصصی شرکت کاروپلیمرسمنان برای استحکام لوله های فولادی برق در محل تاسیسات برقی استفاده می‌شود. بست چنگالی مناسب برای نصب کابل روی ریل با عایق پلاستیکی است. بست چنگالی جزو دسته‌ی بست‌های ورق گالوانیزه قرار می‌گیرد و از جنس آهنی است. این بست به صورت آبکاری (گالوانیزه) تولید می‌شود و همانطور که از نام آن برمی‌آید، پایه‌ی آن به حالت چنگکی است؛ به همین خاطر به بست چنگالی، بست چنگکی نیز گفته می‌شود.

بست چنگالی گالوانیزه گرم، داخل ریل بست چنگالی چفت شده و روی ریل بست چنگالی بسته می‌شود. بست های چنگالی با گیره ای که در قسمت زیرین خود دارند موجب می شوند تا به ریل قلاب شوند. پیچی که برروی این نوع بست قراردارد این امکان را فراهم می‌کند تا به راحتی بتوانید لوله را به ریل چنگالی محکم ببندید.

مزیت استفاده از بست چنگالی

از جمله مزیت های ریل و بست چنگالی می‌توان به این مورد اشاره کرد که بست چنگالی گالوانیزه به همراه ریل بست چنگالی، در سهولت امکان دسترسی به کابل‌ها نقش قابل توجهی دارند. ریل بست چنگالی نیز از جنس ورق گالوانیزه می باشد و در دسته اتصالات بست لوله قرار می‌گیرد. ریل بست چنگالی در 2 نوع سرد و گرم قابل عرضه می‌باشد و معمولا به طول شاخه های 1متری می باشد.

سایزهای بست چنگالی از 12-8 ، 16-12 و20-16 ، 24-20 ،25-18 تا سایز 100 ادامه دارد و قابل عرضه می باشد.